Среда, 12 августа 2020
Курс ЦБ
$  73.15
 85.92
Рязань
+24°C
 • СтройПромСервис
 • Зеленый сад
 • Microgaming продасть більшість активів у сфері онлайн-ігор

  Категории: Новости,Общество

  Microgaming продасть більшість активів у сфері онлайн-ігор

  Компанія з острова Мен оголосила, що досягла угоди зі стартапом Games Global Limited про продаж своєї мережі Quickfire Aggregation Network та інших активів за нерозкриту суму. У загальну суму угоди також включено найбільшу у світі мережу прогресивних джекпотів та кілька додаткових студій зі створення ігор.

  Games Global була створена в 2021 році колишнім генеральним директором IGT Уолтером Бугно та фінансовим директором Тімом Міклі, який раніше працював у Playtech та SafeCharge. Жодних подробиць про продаж надано не було, крім обсягу активів, що зачіпаються, і очікуваної дати закриття угоди - 2 квартал 2022 року. Фірма-покупець фінансується приватним капіталом.

  Microgaming Games Global

  До отримання дозволу регулюючих органів передача активів відбуватиметься у двох частинах, відомих як придбання Microgaming та придбання Studios.

  Після завершення угоди Games Global стане провідним на ринку постачальником ігрового контенту для онлайн-ігор з портфелем з більш ніж 3 000 найменувань ігор, серед яких автомати 777, десятками невеликих ігрових студій, платформою для агрегації Quickfire та мережею прогресивних джекпотів, яка за час свого існування виплатила більше 31 мільярда гривень.

  Миттєвий доступ до величезних ринків

  Покупка дає Games Global доступ до більш ніж 260 поточних клієнтів, які управляють майже 1000 ігровими брендами. У групі, як і раніше, працюватимуть понад 1100 співробітників у Європі, Південній Африці, Північній та Південній Америці та Океанії.

  Генеральний директор Вальтер Бугн прокоментував:

  «В цей час ми спостерігаємо дуже жвавий ігровий ринок по всьому світу, на якому з'являється безліч нових регульованих ринків. Створення нового великомасштабного незалежного ланцюжка поставок, яким стане Games Global, не спостерігалося вже багато років. Ми прагнемо надати кращі продукти та послуги світового класу, які в кінцевому підсумку поліпшать ігровий досвід кінцевого користувача і допоможуть розвивати бізнес наших клієнтів. Ми дуже раді можливостям, що відкриваються, і будемо невпинно працювати, щоб реалізувати значні перспективи, що стоять перед нами».

  Хоча в прес-релізі згадується 25 студій, на сайті компанії йдеться про більш ніж 50 студій у понад 25 різних країнах. До поточних студій-партнерів Microgaming, перерахованих на сайті, входять Triple Edge, Stormcraft, Slingshot, Gameburger, All41 та Alchemy, але цей список не слід вважати вичерпним.

  Microgaming збереже деякі завантажувані під ключ казино

  Згідно з заявою Microgaming, угода не торкнеться старих сайтів, що використовують оригінальне клієнтське програмне забезпечення Microgaming Viper для скачування.

  Перед виходом з посади генерального директора Microgaming на початку цього тижня Джон Коулман сказав:

  «Це захоплююча угода, яка готувалася протягом деякого часу і яка забезпечить нове зростання та можливості як для Microgaming, так і для Games Global. Ми оголошуємо про неї зараз, щоб забезпечити достатнє повідомлення та ясність для наших партнерів та зацікавлених сторін. Games Global придбає ігрові IP та дистриб'юторський бізнес, раніше відомий як Quickfire, а Microgaming продовжить підтримувати свій основний традиційний бізнес, одночасно розширюючи своє охоплення за рахунок додавання нового бізнесу та керованих послуг».

  Очікується, що новий бізнес та керовані послуги будуть пов'язані зі спортивними ставками.


 • Новости партнеров:


  a0d43e6ad096a6c6172385941657858f